Hakkımızda

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK EV TEKSTİLİ VE AKSESUARLARI E –TİCARET SİTESİ

Bayramoğlu Alışveriş Merkezleri adı altında kurulan şirketimiz 1960 yılından bugüne kadar mobilya ve ev tekstili sektöründe 4 adet mağazası ile sizlere en iyi hizmeti vermekte ve halen hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz 2010 yılında www.nevresimdunyasi.com adlı e –ticaret sitesini bünyesine almış ve E-ticaret sektöründe, ev tekstiline yeni bir soluk katmıştır.

Merkez Ofisimiz ve 650m2’lik depomuz İstanbul İstoç Ticaret Merkezi’nde bulunmaktadır. Şu an toplam olarak 10,000 ürünümüz bulunmakta ve yakın zaman içinde bünyemize katacağımız yeni ev tekstili markaları ile bu sayı gün geçtikçe artacaktır. Türkiye’nin En Büyük Ev Tekstili Ürünleri Sitesi Evinizin rüyası Nevresimdünyası kuruluşumuzdan bu yana sunduğumuz  %100 güvenli alışveriş imkanı ile her gün müşterilerimize sorunsuz olarak paketlerini teslim ediyoruz.

Hedefimiz, ev tekstilinin en özel koleksiyonlarını en iyi fiyat garantisi ile erişilebilir kılmak, Bünyemizde bulundurduğumuz 30’a yakın Dünya ve Türkiye ev tekstili firması markasının direkt  yetkili satıcısı olarak sizlerin güvenilir, orijinal, hijyenik ve sağlıklı ürünler temin etmenize yardımcı olmaktadır. 
 
Nevresim dünyası Türkiye'de büyük işlere imza atmıştır.  Şirketimiz aynı zamanda E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren yüzlerce şirkete TEDARİKÇİ  ve XML konumunda hizmet sağlamaktadır.
 
2013 yılı içerisinde siz değerli müşterilerimizin sayesinde İstanbul Teknik Üniversitesin den almış olduğumuz  E–ticaret sitelerinin arasında "En Güvenilir Ev tekstili Sitesi Ödülü" içinde müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti bizim garantimiz altındadır. Herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda her türlü konuda sizlere daha iyi hizmet vermek için Profesyonel ve Tecrübeli ekibimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. ( 212 ) 445 2 445 pbx nolu telefondan destek ekibimiz, sitemizde aktif bulunan online Müşteri Temsilcimizden veya Yardım sayfamızdan ürünlerimiz hakkındaki tüm sorularınızı yanıt anında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Evinizin En Güzel Rüyasını NEVRESİMDÜNYASI’NDA Gerçekleştirmek Dileğiyle…

Hipotenüs Powered by Hipotenüs® New Generation E-Commerce Systems.